Фронтівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
23 Квітня 2024 р

Історична довідка навчального закладу

Заснована у 1967 році як середня школа. 50 років тому срібні переливи дзвоника сповістили про відкриття в нашому селі нової середньої школи і про початок першого навчального року.

В 2013 році загальноосвітня школа була реорганізована в навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

В 2022 році навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», було перейменовано в Фронтівський ліцей Вінницького району Вінницької області, в якому здобувають освіту 57 дітей 1 – 11 класів та 8 дітей дошкільного віку.

Для всіх випускників навчальний заклад став важливим і незабутнім етапом життя, кожному, хто вийшов з його стін, хочеться повернутись сюди знову.

Йшли роки, на зміну одному поколінню приходило інше, змінювались учні та вчителі, оновлювались кабінети. Та незмінним залишилося одне – наш навчальний заклад став для кожного з учнів другою домівкою. Тут діти вчаться жити і дружити, працювати і долати труднощі, навчаються вчитися і здобувати перші перемоги. Наша школа розвиває дитячі здібності і таланти, а найголовніше – дає основу знань, необхідних для життя і подальшого навчання.

Спільною працею учнів і вчителів було досягнуто певних здобутків. Своєю наполегливою працею вони створили імідж навчального закладу, зміцнюють його авторитет, став маяком, який вказує до освіченості, творчості, успіху, кораблем дитинства. Звідси виходять у світ освіченні, виховані, творчі молоді люди, які упевнено дивляться в майбутнє.

Наш ліцей  – це дивовижний світ. Світ, який спільно творимо усі ми – учні, вчителі, вихователі, батьки.

Фронтівський ліцей є осередком культурного життя і збереження традицій.

 

Логін: *

Пароль: *