Фронтівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
23 Квітня 2024 р

Дистанційна освіта поч. класи

Для зворотнього зв'язку користуйтесь наступною формою: Зворотній зв'язок

РОЗКЛАД ВІДЕОУРОКІВ

ЦІКАВІ ДОДАТКОВІ ЗАВДАННЯ:

Логічні ігри: https://bookland.com/download/1/10/105327/sample.pdf

Додаткові завдання: https://www.pinterest.com/pin/411023903478699198/

Вправи та ігри на розвиток мислення: https://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/9ff557d85234a72728ea5f6f09aaf3c5.docx

Цікаві завдання на уроках природознавства: https://vseosvita.ua/library/cikavi-zavdanna-na-urokah-prirodoznavstva-v-pocatkovih-klasah-111734.html

https://learning.ua/  - це освітня платформа, де навчання відбувається за сценарієм дітей. Тут знайдуться завдання з двох предметів: математика та українська мова. Проект розроблений так, що дитина може стежити за своїми успіхами, програма визначає сильні та слабкі сторони учня. Програми повністю відповідають вимогам Міністерства освіти. Крім балів, в якості оцінки учні також отримують так звані нагороди - це різноманітні ігри та розваги, доступні тільки для дійсно старанних дітей.

https://childdevelop.com.ua/ - унікальні завдання для розумних дітей. Сайт «Розвиток дитини» є гідним джерелом інформації. Тут розміщені корисні статті, поради для батьків. Різноманітні завдання та вправи для дітей від дошкільнят до 4 класу з математики, читання, англійської мови, та письма. За додаткову оплату, дитина може на сайті створити книгу про себе. Тут буде записана найцікавіша інформація про те, що подобається дитині, про що вона мріє. Сюди можна також вклеювати фотографії, розповідати про свою сім'ю, кращих друзів, домашніх улюбленців. Цікава рубрика «експерименти і творчість» дозволить дитині з допомогою батьків пізнати прості закони фізики або створити якийсь шедевр своїми руками.

http://lingualeo.com - це безкоштовний сервіс для вивчення англійської мови. Веселий та ефективний. Діти в молодшій школі вже починають вивчати іноземну мову, і за допомогою батьків, вони зможуть зареєструватися на цьому сайті, пройти тест на визначення знань та зануритися в світ вивчення англійської мови за допомогою пісень, відеозаписів, аудіокниг. Також, є додаток для смартфонів.

http://soroka-vorona.info - це інформаційно-розважальний ресурс на українській мові, який присвячений навчанню, вихованню та розвитку дітей. Заняття з математики та української мови, вправи, спрямовані на психологічний та інтелектуальний розвиток дитини, зокрема: уява, дрібна моторика, мислення. Також, на сайті є вірші, казки, колядки, скоромовки та загадки українською мовою. Для відпочинку знайдуться українські мультфільми та розвиваючі відео, розмальовки та вироби.

 

Логін: *

Пароль: *