Фронтівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
08 Грудня 2022 р

Наші досягнення

 

2017-2018 н.р.

 

5 жовтня 2017 рік, районні змагання з футболу (юнаки), 3 місце

 

17 жовтня 2017 рік, районні змагання з волейболу (юнаки), 2 місце

 

26 жовтня 2017 рік, районні змагання з баскетболу (дівчата), 3 місце

 

14 листопада 2017 рік, районні змагання з настільного тенісу (дівчата),

3 місце

 

20 листопада 2017 рік, районні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата),

3 місце

 

 

14 жовтня, районний етап мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка.

Якобчук Анжеліка, учениця 5 класу, ІІІ місце.

Поночовний Віктор, учень 10 класу,  ІІ місце.

Кривоніс Юлія, учениця 11 класу,  ІІ місце.

 

4 листопада, районний етап ХVІІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика    

Поночовний Віктор, учень 10 класу, І місце.

 

18 листопада, ІІІ обласний етап Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика

 Поночовний Віктор, учень 10 класу, ІІІ місце.

 

Вітаємо команду "БЕМЗ" за зайняте І місце в районному конкурсі "Молодь обирає здоров'я"!

Вітаємо команду "БЕМЗ" за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" в номінації "Головне в іміджі - це здоров'я".

 

Вітаємо рій "Закляті козаки" за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - 2018!

 

2018-2019 н.р.

 

20 вересня 2018, районні змагання з футболу (юнаки), І місце

16 жовтня 2018, районні змагання з баскетболу (юнаки), ІІ місце

24 жовтня 2018, районні змагання з баскетболу (дівчата), І місце

районні змагання з настільного тенісу (дівчата) - Кулак Анастасія - І місце

21 листопада, районні змагання з баскетболу, 3х3 (дівчата) - І місце

21 листопада, районні змагання з баскетболу, 3х3 (хлопці) - ІІІ місце

 

29 вересня, районний етап мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка.

Поночовний Віктор, учень 11 класу,  ІІ місце.

 

20 жовтня, обласний етап мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка.

Поночовний Віктор, учень 11 класу,  ІІІ місце.

 

3 листопада, районний етап ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика    

Поночовний Віктор, учень 11 класу, ІI місце.

 

2019-2020 навчальний рік

 

19 жовтня, районний етап мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка.

Якобчук Анжеліка, учениця 7-го класу і Равлюк Карина, учениця 9-го класу (ІІІ місце)

 

10 жовтня 2019 рік, районні змагання з баскетболу (юнаки), 2 місце

 

16 жовтня 2019 рік, районні змагання з баскетболу (дівчата), 1 місце

 

22 жовтня 2019 рік, районні змагання з настільного тенісу (дівчата), 2 місце (Кулак Анастасія)

 

 

23 жовтня 2019 рік, районні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата),

 1 місце

 

23 жовтня 2019 рік, районні змагання з баскетболу 3х3 (хлопці),

 3 місце

 

25 жовтня 2019 рік, районні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата),

 1 місце

 

2021-2022 н.р.

- ІІ етап районної олімпіади з української мови та літератури:

Якобчук Анжеліка,учениця 9 класу - ІІІ місце.

- районний етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

 Якобчук Анжеліка,учениця 9 класу - ІІ місце.

Змагання з баскетболу (3*3) серед учасників Вінницького району,де

команда у складі: Якобчук А,Якобчук Л.,Ільченко О.,Зух М. зайняла І місце.

2022-2023 н.р.

Гімназіада серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Змагання з баскетболу 3*3 серед юнаків та дівчат 2009 року:

команда юнаків - І місце

Змагання серед юнаків та дівчат 2006 року:

команда дівчат - ІІ місце.

 

Логін: *

Пароль: *