ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Фронтівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
16 Серпня 2022 р

Історична довідка навчально виховного комплексу с. Фронтівка

Заснована у 1967 році як середня школа. 50 років тому срібні переливи дзвоника сповістили про відкриття в нашому селі нової середньої школи і про початок першого навчального року.

В 2013 році загальноосвітня школа була реорганізована в навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», в якому здобувають освіту 70 дітей 1 – 11 класів та 19 дітей дошкільного віку.

Для всіх випускників навчальний заклад став важливим і незабутнім етапом життя, кожному, хто вийшов з його стін, хочеться повернутись сюди знову.

Йшли роки, на зміну одному поколінню приходило інше, змінювались учні та вчителі, оновлювались кабінети. Та незмінним залишилося одне – наш навчальний заклад став для кожного з учнів другою домівкою. Тут діти вчаться жити і дружити, працювати і долати труднощі, навчаються вчитися і здобувати перші перемоги. Наша школа розвиває дитячі здібності і таланти, а найголовніше – дає основу знань, необхідних для життя і подальшого навчання.

Спільною працею учнів і вчителів було досягнуто певних здобутків. Своєю наполегливою працею вони створили імідж навчального закладу, зміцнюють його авторитет, став маяком, який вказує до освіченості, творчості, успіху, кораблем дитинства. Звідси виходять у світ освіченні, виховані, творчі молоді люди, які упевнено дивляться в майбутнє.

Наш навчально-виховний комплекс – це дивовижний світ. Світ, який спільно творимо усі ми – учні, вчителі, вихователі, батьки.

Навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» є осередком культурного життя і збереження традицій.

 

Логін: *

Пароль: *